Hakkımızda

Bilimsel araştırma ve analiz merkezi olma bilinciyle kurulan MARTEST ANALİZ LABORATUVARLARI, ulusal ve uluslararası standartlara uygun hizmet vermek amacıyla 2009 yılında Mardin ilinde kurulmuştur. TS EN ISO/IEC 17025 standardına uygun olarak Türk Akreditasyon Kurumu ‘TÜRKAK’dan akredite, ilgili bakanlıklardan gerekli izin ve belgeler ile hizmete başlamıştır.

MARTEST ANALİZ LABORATUVARLARI Türkiye geneline hizmet vermek amacıyla Su, Atık Suyu, Havuz Suyu, Çimento Analizi, Boru Analizi, Toprak -Gübre – Bitki  ve Çevre (Emisyon – İmisyon, Gürültü – Titreşim) Analizlerinden yetkilendirilmiş uzman kadrosuyla hizmet vermektedir.

Laboratuvarlarımızda verilen hizmetlerle; kaliteyi bir yaşam tarzı benimsemeyi, müşterileri memnuniyeti, dürüst ve prensipli kararlarla maksimum kalitede hizmet vermeyi kendimize amaç edindik.

112 ülkeden 7500 firmanın üye olduğu merkezi İspanya’da bulunan Ticaret Liderleri Kulübü’nün (Trade Leader’s Club) düzenlediği Uluslararası Ticari Prestij Ödülü’ne (International Award For Commercial Prestige) Türkiye’de analiz laboratuvarları alanında Martest Analiz Laboratuvarları layık görmüştür.

Güncel Teknoloji

Gelişmiş Araştırma Alt Yapısı

Güvenilir Çözümler

Müşteri Memnuniyeti